Кондиціонери Монтажні роботи

Монтажні роботи. Установка кондиціонерів в Тернополі.
Якісний монтаж кліматичного устаткування, застава правильної роботи систем кондиціонування. Всі монтажні роботи проводяться після розробки і узгодження інженерно-проектної документації. Кваліфіковані бригади монтажників компанії «Нортон» швидко і якісно проводять монтаж систем кондиціонування. Монтаж проводиться у відповідності проектній документації, нормативних документів відповідних розділів, заводськими інструкціями виробнику устаткування. Наші монтажники заходять на об'єкт, в своєму розпорядженні мають весь комплекс професійного інструменту і використовують високоякісні витратні і кріпильні матеріали.
Установка кондиціонера починається з грамотного вибору місця монтажу відповідно до вимог Замовника. Оптимальне розміщення кондиціонерів, правильний підбір потужності, типа і надійності устаткування це перший крок до досягнення комфортного мікроклімату Вашого приміщення. Співробітники фірми Нортон завжди допоможуть прийняти оптимальне рішення в підборі і установці кондиціонера.
Другий крок - правильний і грамотний монтаж кондиціонерів. Згідно із статистикою, більше 80 % всіх поломок устаткування відбуваються унаслідок непрофесійного монтажу кондиціонерів. І якою б дорогою не був кондиціонер, неякісна установка може "знищити" навіть найнадійніше устаткування. Установка кондиціонерів вимагає високої кваліфікації монтажної організації, що мають досвід роботи саме з кліматичним устаткуванням, а також наявність професійного інструменту для установки кондиціонерів, вентиляції, осушувачів. Фірма Нортон виКонує монтажні роботи устаткування будь-яких виробників.
Стандартний монтаж кондиціонера:
- Монтаж кондиціонера виробляється в один етап в нутрі приміщення ;
- Внутрішній блок розташовується в безпосередній близькості від вікна, зовнішній блок під вікном (віконним отвором), сумарна довжина магістралі не перевищує 4 м-коди ;
- При необхідності усередині приміщення магістраль закривається декоративним коробом до 0,5 м-коду а з вулиці бандажується тефлоновою стрічкою ;
- Дренажний патрубок виходить з отвору на 30-40 см;
- Товщина стіни не перевищує 80 см;
- Зовнішній блок вмонтовується на спеціальні кронштейни під вікно, що відкривається;
- Забезпечення електроживлення до найближчої розетки не більше 3 м-коду плюс вилка.