Сауни Інфрачервоні сауни

 

Тисячоліттями всі культури світу визнавали терапевтичну цінність прогрівання тіла для покращення здоров'я і довголіття. Власне, лікувально-профілактичні методи прогріву і способи їх втілення завжди поділялись на 2 види :

 

1. локальний прогрів органу, який захворів (рефлектори, розплавлений віск, УВЧ і ін.);

 

2. тотальний прогрів організму (сауна, російська баня, турецький хаммам і т.п.).

До недоліків локального прогріву можно віднести те, що глубинне проникнення тепла відбувається тільки на маленькій ділянці, не впливаючи вцілому на організм. До недоліків тотального - поверхневий прогрів тіла, без проникнення тепла всередину. Ще в далеких 60-х роках вчені поставили собі за ціль досягти ефекту глубинного проникнення тепла при тотальному прогріві організму.

В результаті досліджень були разроблені спеціальні випромінювачі із церконієвої кераміки, які виділяли інфрачервоні хвилі "среднього" діапазону, довжиною 4.5 - 5.5 мікрон. Виявилось, що хвилі цієї довжини можуть проникати в людське  тіло на глубину до 4 см, здійснюючи при цьому, потужний позитивний вплив на весь організм. Багато років проводились эксперименти,  які були  направлені на вивчення особливостей проникаючого інфрачервоного випромінення і вироблення рекомендацій по правильному його використанню. Результатом багаторічних досліджень  стало створення інфрачервоних кабін (саун), в яких випромінювачі, розміщені оптимально по відношенню до людського тіла, дозволяють досягти найбільшого ефекту. Сьогодні інфрачервоні кабіни стали популярні, вони широко використовуються вдома, в клініках, в фітнес-клубах, басейнах, спортцентрах багатьох країн.

Тільки в Європі продаєтся 30000 інфрачервоних кабін в рік. Проте не треба забувати, що баня на дров'яному опаленні (російська баня чи фінська сауна), як традиція, була, є і буде. Інфрачервона сауна "Komate" - новий, вдосконалений і ефективний винахід, користування яким, не тільки допоможе Вашому здоров'ю, але і зекономить Ваші гроші і Ваш час.

Пропонуємо Вашій увазі інфрачервоні кабіни з можливістю застосування в комерційних цілях. Особливістю даного типу саун є лікування широкого спектру  захворювань і при цьому відсутність необхідності в підведенні комунікацій при установці. Ви можете установити її на балконі і приймати кожен день терапевтичний курс по підтримці  и омолодженню Вашого організму. Задумайтесь про здоров'я сьогодні, і  насолоджуйтесь здоровим і повноцінним життям...

 

Характеристики

  • Високоякісне виконання - оздоблення кабіни ялиною.
  •   Розмір кабіни 1200х1050х1950 мм.
  •   Автоматичний термостат для постійної температури всередині.
  •   Таймер і автоматичний переривач.
  •   Цифровий датчик і термометр.
  •   5 інфрачервоних нагріваючих керамічних елементів, потужністю споживання 1,8 кВт/ч.
  •   Сауна адаптована для використання в комерційних  цілях.