Басейни Будівельні суміші

 

Надійність і довговічність басейну значною мірою залежить від матеріалів, які використовуються  при його  будівництві . Наше підприємство у своїй роботі застосовує лише передові технології будівництва, а також суміші відмінної якості, що забезпечує добротність і довговічність наших басейнів. На сьогоднішній день ми успішно використовуємо  в будівельних і обробних роботах суміші компанії «Мапеі», яка існує на ринку будівельних матеріалів уже 70 років і є одним з найбільш відомих виробників будівельних сумішів у всьому світі.

У 1995 році система виробничої якості компанії «Мапеі» була сертифікована згідно з стандартами ISO 9001 у всьому, що стосується «НДДКР, виробництва, комерціалізації та технічної допомоги Замовникам клеїв та хімічної продукції для будівництва і промисловості». Відповідність даної системи нормам підтверджується щорічно.

Mapeband

Лугостійка прогумована стрічка з фетру для гідроізоляційних цементних систем та рідких мембран.

Використовується для герметизації та гідроізоляції швів на горизонтальних та вертикальних поверхнях в ванних кімнатах, терасах, балконах, перед укладанням керамічної плитки, мармуру, природного каменю тощо.
Mapeband може укладатися на будь-які поверхні: бетон, дерево, гіпсові панелі тощо.
Mapeband приклеюється на очищенні від мастил, фарби та пилу поверхні за допомогою Adesilex PG 4, Mapelastic та Mapegum WPS.
Стрічки Mapeband з’єднуються за допомогою Adesilex T, Adesilex T Super та Adesilex LP.

Упаковка:
50 м х 12 см рулони;
Елементи для герметизації кутів та виходів трубопроводів: 118 х 118 мм та 300 х 300 мм;
внутрішній кут 90°;
зовнішній кут 270°.

 

 

 

Mapelastic

Двокомпонентний еластичний цементний розчин для гідроізоляційного захисту бетону, басейнів та балконів.

Використовується Mapelastic для високоеластичної гідроізоляції нових та розтрісканих бетонних конструкцій.

Mapelastic заповнює найтонші тріщини на поверхні.
Mapelastic використовується для гідроізоляції поверхонь, які безпосередньо контактують з питною водою. Після тверднення, поверхню, оброблену Mapelastic, необхідно промити теплою водою + 40°С.

Постачається Mapelastic у вигляді двох попередньо дозованих компонентів, які змішуються без додавання води або інших інгредієнтів. Готовий розчин наноситься шпателем на чисті, тверді попередньо зволожені водою поверхні.

Товщина одного шару нанесення не повинна перевищувати 2 мм. При нанесенні Mapelastic на поверхні зі значними тріщинами або поверхні, які зазнають інтенсивних навантажень, слід використовувати скловолокнисту сітку для армування (4 х 4,5 мм) Fibreglass Mesh.
Розчин Mapelastic наноситься шпателем або штукатурною станцією.

Витрати:
1,7 кг/м2 на кожний мм товщини при нанесенні шпателем;
2,2 кг/м2 на кожній мм товщини при використанні штукатурної станції.

Упаковка:
компонент А - 24 кг мішки;
компонент В - 8 кг каністри.

 

 

 

Idrostop
Гідрофільний гумовий профіль для гідроізоляції конструкційних швів, збільшується в об'ємі при контакті з водою.

Idrostop – еластичний профіль на основі акрилових полімерів для гідроізоляції конструкційних швів, які здатні витримувати гідравлічний тиск до 5 атм.
Idrostop не містить бентоніту. Завдяки спеціальному хімічному складу Idrostop при прямому контакті з водою поступово розширюється, створюючи активний бар'єр проти води під тиском (негативного чи позитовного).
Idrostop приклеюється на бетон, метал, ПВХ та природний камінь за допомогою Idrostop Маstіс - готового до використання однокомпонентного клею на основі МS полімерів, не містить розчиників.

Упаковка:
Idrostop постачається 3 типів за розміром в картонних коробках:

- Idrostop 10 (розмір 20 х 10 мм): 6 рулонів по 10 м;
- Idrostop 15 (розмір 20 х 15 мм): 6 рулонів по 7 м;
- Idrostop 25 (розмір 20 х 25 мм): 6 рулонів по 5 м.

 

 

 

Planicrete
Латексна добавка на основі синтетичного каучуку для покращення адгезії цементних розчинів.

Planicrete – латексна добавка на основі синтетичних полімерів, не омиляється та не емульгує у воді після тверднення.
Planicrete додається в будівельні розчини, в розчини для виготовлення стяжок та штукатурок для покращення адгезії та механічної міцності. Для приготування адгезивного розчину змішайте 1 частину Planicrete з 1 частиною води та потім додайте 3 частинами цементу; для приготовуання розчину для стяжок та штукатурок змішайте 1частину Planicrete з 2-3 частинами води, потім додайте пісок та цемент.
Planicrete можна змішувати з Mapecem, Mapecem Pronto, Topcem або Topcem Pronto.

Витрати:
- приготування адгезивного розчину: 100-150 г/м2;
- приготування розчину для стяжок та штукатурок: 50-80 кг/м3

Упаковка:
25 - 10 - 5 - 1 кг каністри.

 

 

 

Nivorapid
Тиксотропний цементний вирівнюючий розчин надшвидкого тверднення для горизонтальних та вертикальних поверхонь.

Використовується всередині приміщень для вирівнювання всіх типів поверхонь: бетонні плити, стіни, кладка, штукатурки, цементні стяжки тощо. Також підходить для вирівнювання існуючих покриттів з кераміки, природного каменю та гранітної крихти.
Nivorapid підходить для ремонту та вирівнювання сходів, кромок пілястрів, пошкоджених підлог, стін та стелі. Особливо рекомендується для підготовки поверхні в короткі строки.
При змішуванні Nivorapid з Latex Plus замість води, утворюється еластичний розчин з високою адгезією до існуючих гумових покриттів, ПВХ, ДВП, паркету, лінолеуму тощо.

Витрати:
16 кг/м2 на кожний см товщини.

Упаковка:
25 кг мішки та коробки по 4 х 5 кг мішки.

 

 

 

Primer G
Вододисперсійна ґрунтовка на основі синтетичних смол.

Застосування:
Обробка гіпсових та ангідридних поверхонь перед нанесенням матеріалів на основі цементу (Kerabond, Ultraplan, Nivoplan тощо). Обробка цементних підлог (леткий бетон, збірні перегородки тощо) перед нанесенням гіпсових штукатурок. Поверхні повинні бути чистими та абсорбуючими.
Ґрунтовка Primer G розводиться водою у співвідношенні від 1:1 до 1:3 для захисту старих пористих підлог перед їх вирівнюванням, для закріплення залишків порошкових сумішей та надання основі однакового водопоглинання перед нанесенням нівелір-маси або клею. Наноситься на абсолютно сухі гіпсові та ангідридні поверхні (залишкова волога не більше 0,5%).

 

 

 

Primer MF

Двокомпонентна епоксидна ґрунтовка без розчиннику для консолідації і гідроізоляції цементних поверхонь.

Застосування:
Використовується Primer MF як ґрунтовка для абсорбуючих бетонних поверхонь, як консолідуюча ґрунтовка для зміцнення цементних штукатурок, як ґрунтовка з протипиловим ефектом для бетонних промислових підлог та як гідроізоляція для захисту штукатурок та бетонних підлог від залишків води та для захисту промислових підлог з лінії Mapеfloor.
Змішавши два компоненти, Primer MF наноситься декількома шарами валиком або щіткою, повністю заповняючи всі пори поверхні. Епоксидні матеріали з лінії Mapеfloor слід наносити після остаточного висихання Primer MF на поверхні. Якщо після нанесення Primer MF, на поверхні залишилися не висохлі ділянки, поверхню потрібно повністю поcипати Quartz 1.2 або чистим сухим піском.

Витрати:
- 200-300 г/м2 ( як ґрунтовка);
- витрати змінні (як консолідуюча суміш та гідроізоляція).
Упаковка: 1 кг (А+В), 6 кг (А+В) упаковки.

 

 

 

Fugolastic
Рідка полімерна добавка для Keracolor FF та GG.

Застосування:
Використовується в якості замінника води при змішування цементних заповнювачів швів Keracolor FF та GG для забезпечення компактності та зносостійкості, а також зниження пористості та водопоглинення даних заповнювачів. Особливо підходить для заповнення швів у підлогах, що піддаються значним навантаженням: басейни, тераси, балкони та фасади.
Увага: не використовуйте Fugolastic з Keracolor FF та GG для заповнення швів у підлогах з теракоти та інших пористих поверхонь.
Заповнюючи шви у підлогах з полірованого керамограніту, попередньо перевірте рівень чистоти поверхні.

Технічні дані:
Fugolastic + Keracolor:
Придатність замісу: 2 години.

 

 

 

Ultracolor plus

Високоефективний заповнювач швів шириною від 2 до 20 мм швидкого тужавлення та висихання, без висолів.

Застосування:
Заповнення швів всередині та зовні приміщень на стінах та підлогах з керамічної плитки всіх типів (подвійного та одинарного випалення, клінкер, фаянс і т.д.), матеріалів з каменю (природній камінь, мармур, граніт і т.д.), зі скломозаїки та мармурової мозаїки. Забезпечує рівномірність кольору, не дає висолів на поверхні, швидко висихає, тим самим забезпечуючи швидку готовність об'єкта до експлуатації.
Технологія BioBlock захищає матеріал від утворення та розмноження грибка в вологих умовах, а спеціальна технологія DropEffect додає розчину підвищеної водонепроникноcті.

 

 

 

Isolastic
Еластична латексна добавка для клеїв на цементній основі Kerabond T чи Adesilex P10 та ін.

Застосування:
Еластичне укладання будь-якого типу керамічної плитки (плитки подвійного та одинарного випалення, клінкеру, скломозаїки, глазурованої плитки і т.д.) та плит з натурально каменю та керамічної плитки великих розмірів на всі типи поверхонь (бетон, панелі з залізобетону, не менше 3 місяців), підлоги з підігрівом, фіброцемент, гарно закріпленні панелі з гіпсокартону. Ангідридні та гіпсові поверхні потрібно попередньо поґрунтувати Primer G, Mapeprim SP чи Primer S. Для максимальної еластичності використовуйте Isolastic, розбавлений водою у співвідношенні 1:1.

Технічні дані:
Пропорція замісу:
33% Isolastic (8,25 кг) на мішок Kerabond T (25 кг);
4,5 кг

 

 

 

Tixobond white

Цементний клей з повною відсутністю сповзання на вертикальних поверхнях та подовженим часом нанесеного розчину для укладання керамічної плитки та скломозаїки (товщина шару до 15 мм).

Застосування:
Укладання зовні та всередині приміщень мозаїки та всіх видів керамічної плитки на традиційні цементні штукатурки та стяжки, стіни з гіпсокартону та на гіпсові панелі після попередньої обробки поверхні відповідною ґрунтовкою. Рекомендується для вкладання керамічної плитки по діагоналі або зверху вниз без використання фіксуючих пристроїв. Також підходить для вкладання керамічної плитки з сильно ребристою зворотною стороною на нерівні поверхні та стяжки.

 

 

 

 

Keralastic
Двокомпонентний поліуретановий клей для керамічної плитки та матеріалів з каменю.

Застосування:
Keralastic - покращений клей на основі синтетичних смол (клас R2).
Гідроізоляція та укладання на підлогу та стіни керамічної плитки, матеріалів з натурального і декоративного каменю та мозаїки на всі традиційні поверхні всередині та зовні приміщень.
Придатний для вкладання на поверхні з металу, дерева, армованого цементу, резини, ПВХ, лінолеуму та на штукатурки Mapecem, Topcem та Topcem Pronto. Необхідний для вкладання матеріалів з натурального та декоративного каменю (наприклад, зелений мармур). При суцільному нанесенні Keralastic, гідроізолюємо поверхню.

Технічні дані:
Придатність замісу: 2 години.

 

 

 

Mapefluid N200
Суперпластифікатор для бетону

Mapefluid N200 використовується для виготовлення високоякісного та високопластичного бетону (клас пластичності П4, П5).
Mapefluid N200 підходить для застосування в усіх випадках (збірний залізобетон, товарний бетон, бетон для перекачування), коли необхідне тривале збереження легкоукладальності та низьке водоцементне відношення.
Mapefluid N200 знижує кількість води в бетоні та розчині, а також підходить для виготовлення бетонних стяжок без усадки.
Mapefluid N200 рідка добавка коричневого кольору на основі водного розчину активних полімерів, що диспергують гранули цементу.
Mapefluid N200 додається безпосередньо в суміш після всіх інших компонентів (цемент, заповнювачі, вода).
Mapefluid N200 попередньо можна додати у віддозовану воду, але тоді суперпластифікуюча дія добавки буде нижча.

Витрати
0.5-1.5 л на кожні 100 кг цементу.

Упаковка
10 - 25 кг (каністри), 200 л (бочки), 1000 л (контейнери).
За запитом - на розлив

 

 

 

Lamposilex
Гідравлічне в'яжуче надшвидкого тужавлення та висихання для закупорювання отворів, що пропускають воду.

Lamposilex використовується для закупорювання отворів, що пропускають воду під тиском в підвалах, тунелях, підземних переходах, для заповнення водонепроникних швів в гідравлічних бетонних конструкціях, каналізаційних ходах, цистернах та каналах.
Lamposilex наноситься перед гідроізоляціює Idrosilex Pronto.
Для приготування розчину змішайте 1 кг Lamposilex з 280 г води та перемішуйте кельмою до утворення однорідної пластичної пасти.
Для замішування по об’єму змішайте 2,5 частини Lamposilex з 1 частиною води. Готовий розчин Lamposilex потрібно наносити в рукавицях відразу після приготування.

Витрати:
приблизно 1,8 кг/дм3 порожнини.

Упаковка:
5 кг відра.