Басейни Оздоблення басейнів

 

При оздобленні басейнів використовують різноманітні матеріали: керамічна плитку, керамомозаїку, ПХП плівку, скломозаїку. Кожен з матеріалів має якісь переваги. Звичайно, найкраще використовувати для басейнів скляну або керамічну мозаїку, так як процент водопоглинання мозаїки близький до 0, мозаїка стійка до дії різноманітних мікроорганізмів і солей. Морозостійкість мозаїки дозволяє використовувати її при оздобленні басейну на відкритому повітрі.
Керамічна плитка

Найпоширеніше із усіх видів облицювання. Сучасні технології роблять плитку стійкою до дії сонячних променів, і такою, що не  піддається  дії хлорованої води. Обробка плиткою дещо простіша, та й вартість її нижча, ніж мозаїки. Басейни з добре покладеною керамічною плиткою, і з добре обробленими водонепроникною мастикою швами і стиками, служать не одне десятиліття.
Насамперед необхідно зазначити, що для облицювання застосовується спеціальна плитка. Придбаючи її, Ви повинні впевнитись, що в анотації вказано на її застосування для облицювання басейнів. Така плитка має дуже низький коеффіцієнт гігроскопічності («поглинання» води) – в межах від 0 до 1,5%, високий коефіцієнт циклічності «замерзання-розмерзання», стійка до дії хлору і до перепадів температур і добре відкалібрована. Як правило, її основний матеріал – кераміка, фарфор чи скломозаїка. Що стосується плитки из кераміки (например, Floor Gres), то для надання їй необхідиних якостей вона виготовлляється за унікальною технологією з високотемпературним запіканням (1220 градусов) із спеціальних сортів білих глин.
Розміри плитки для басейнів, як правило, від 2х2см і 2,5х2,5см до 15х15см і 12,5х25см.
Які ж переваги плитки в порівнянні з плівковим облицюванням?
Плитка – ідеальний варіант обробки басейнів при високих естетичних вимогах. Цей матеріал дозволяє обробляти басейни з найскладнішою формою. Великий вибір кольорів , а також наявність готових декорів дозволяє надати басейну навіть простої форми неповторну індивідуальність. Плитка малих розмірів (наприлад, мозаїка) дозволяє  обробляти не тільки сам басейн, але і форми, що його оточують, будь-якої кривизни (наприклад, завкруглені борти і сходи). Різноманітність кольорів плитки легко вписати в дизайнерські задумки за кольоровим і світловим вирішенням інтер'єру. Не дарма плиткові басейни так люблять дизайнери.
А ось «мінуси» плиткового облицювання (по відношенню до плівкового):
– необхідність в ретельній високопрофесійній гідроізоляції бетонної чаші басейну. Роботу повинні проводити тільки досвідчені  будівельники і застосовувати  вони повинні сучасні матеріали, дотримуючись технології. Всі розмови, що, мовляв, сусід загерметизував басейн рідким склом і все поки що нормально, необхідно сприймати, як провокацію проти Вас – не більше і не менше!
– грунтові рухи – ось найбільший ворог плиткового басейну! Вони присутні всюди і завжди, але найбільше – у зовнішніх басейнах. Рухи грунту призводять до мікророзломів чаші басейну. Розгерметизацію через міжплитковий простір і витік води дуже складно виявити. Косметичним ремонтом цю проблему закрити надовго неможливо. В особливо  безвихідних випадках плитковий басейн доводиться облицьовувати плівкою поверх плитки. Розгерметизація ж внутрішньго басейну (в будинку) призводить до підтоплення фундаменту будинку , а це – размивання грунту фундаменту, вологість і неприємний запах в підвалах.

ПЛИТКА КЕРАМІЧНА ДЛЯ БАСЕЙНІВ
ФРИЗ "ХВИЛЯ" КРОМКА БАСЕЙНУ КРОМКА БАСЕЙНУ З ЖОЛОБОМ

10х10

Кромка Кромка с жолобом
КРОМКА БАСЕЙНУ З ЖОЛОБОМ І З ВОДОСТОКОМ   КУТ КРОМКИ БАСЕЙНУ   КУТ КРОМКИ З ЖОЛОБОМ

Кромка з жолобом і водостоком

  Кут кромки Кут  кромки з жолобом
НЕГЛАЗУРОВАНА РИФЛЕНА ПЛИТКА НЕГЛАЗУРОВАНА РИФЛЕНА ПЛИТКА НЕГЛАЗУРОВАНИЙ РИФЛЕНИЙ КУТ

Товщина 20 мм.

Товщина 8 мм. Неглазурований рифлений кут
КРОМКА БАСЕЙНУ З ЖОЛОБОМ І З ВОДОСТОКОМ   КУТ КРОМКИ БАСЕЙНУ   КУТ КРОМКИ З ЖОЛОБОМ

Кромка з жолобом і водостоком

  Кут кромки   Кут кромки з жолобом
 


Плитка керамічнаПлівка ПВХ

Для облицювання і гідроізоляції басейнів (особливо відкритих) використовується спеціальна ПВХ-плівка. Товщина плівки для типових басейнів – 0,8 мм, для басейнів нестандартних форм – 1,5 мм. До переваг цієї плівки належить те, що вона не дає усадки, не рветься, перешкоджає розмноженню водоростей і стійка до атмосферної дії, має антибактеріальний шар.
Ми пропонуєм тільки матеріали найвищої якості. Для стандартних басейнів гідроізолююче покриття (в подальшому «лайнер») виготовляється в заводських умовах і входить в комплект вибраного Вами басейну. Кольрова гама лайнера має широкий діапазон і вибирається за бажанням клієнта. Існують однотоннні  лайнери і такі, що імітують мозаїку.
Зразу зазначимо, що мова піде не про тонке плівкове покриття 0,6 – 0,8 мм металевого збірного басейну (хоча в більшій степені його це теж стосується), а про плівку із м'якого ПВХ- матеріалу товщиною 1,5 мм, армованого міцною поліефірною тканиною і покритою акрилом. Матеріал цей постачається в рулонах шириною 1,65 або 2,05 метрів і має п'ять основних кольорових рішень: світло-синій, світло-голубий, білий, зелений і з імітацією мозаїки. Плівки провідних європейских виробників – CEFIL, ALKORPLAN. Плівка для облицювання басейну витримує температурний діапазон від -40 до +70 градусів С. Вона стійка до сонячної радіації, до агресивних середовищ (в т.ч. хлорвмісних), її поверхня має спеціальне антибактерицидне покриття, що перешкоджає розмноженню мікроорганізмів в воді. Плівка не гниє, має високу розривну міцність.
Така плівка на сьогоднішній день вважаєтьсяться одним із кращих сучасних матеріалів не тільки для створення нових басейнів, але і для реконструкції старих. Облицювання басейну здійснюється зварюванням гарячим повітрям полотнищ матеріалу, повторюючи профіль басейну (в т.ч. сходи, виступи і ін.). Від бетоних стін і дна матеріал відділяється геотекстилем. Зверху плівка приварюється на металеві профілі с ПВХ-напиленням, які кріпляться до борту по всьому периметру басейна.
Перерахуєм переваги плівки у порівнянні з плитковим покриттям:
– за рахунок того, що плівка не кріпиться жорстко до стін і до дна басейну, можна не хвилюватися за неякісно виконану будівельну частину. Внутрішню гідроізоляцію чаші басейну взагалі проводити не потрібно. Плівка зглажує всі розломи бетонної чаші, визвані грунтовими зсувами, і в цьому її колосальна перевага. Особлино це актуально на «проблемних» грунтах – субпіщаних, субглинистих і глинистих, а також у внутрішньокотеджних басейнах, коли не вдалось одну чи декілька стін басейну розділити з фундаментом будівлі;
– плівка інсталюється на поверхню чаші басейну в малий термін без гідроізоляції будівельної частини. Не дарма плівкове облицювання так люблять будівельники;
– плівка є одночасно гідроізоляційним, термоізоляційним («теплий» басейн) матеріалом і  матеріалом для обробки;
– басейн, у порівнянні з плитковим, «м'якший», догляд за стінами і дном басейну – менший, так як гладка поверхня не затримує бруд, а антибактерицидне покриття затримує розмноження мікроорганізмів.
Тепер про недоліки облицювання плівкою:
– менший вибір кольорових варіантів (в основному використовується світло-синій колір), неможливо створити мозаїчне панно на поверхнях дна і стін;
– не всі варіанти форми басейну (наприклад, які мають гострі кути) можна облицьовувати плівкою;
– колір нижче і вище поверхні води набуває різних відтінків, з'являється темна ватерлінія, наносні забруднення з часом очищаються все важче;
– при неправильному використанні хімікатів на плівці можуьт з'явитись плями;
– внаслідок старіння, плівку необхідно міняти через 5–10 років (в залежності від якості плівки і правильності догляду за басейном).

 
ГИДРОІЗОЛЮЮЧА МЕМБРАНА ПРОТИКОВЗКА (CEFIL)
CEFIL DW 1,5RP CEFIL DW 1,5RP

Зовнішній вигляд

Розмір

Зовнішній вигляд

Розмір

ширина-1,65м за м2
 

ширина-1,65м за м2

ГІДРОІЗОЛЮЮЧА МЕМБРАНА З АКРИЛОВИМ ЛАКОВИМ ПОКРИТТЯМ (CEFIL)
CEFIL DW 1,5RPL (голубий) CEFIL DW 1,5RPL (темно-синій) CEFIL DW 1,5RPL (сірий)

Зовнішній вигляд

Розміри

Зовнішній вигляд

Розміри Зовнішній вигляд

Розміри

колір: голубий ширина- 1,65-2,05м, довжина рулона 25,2 м

колір: темно-синій ширина- 1,65-2,05м, довжина рулона 25,2 м

колір: сірий ширина- 1,65-2,05м, довжина рулона 25,2 м
CEFIL DW 1,5RPL (морська хвиля) CEFIL DW 1,5RPL (мозаїка) CEFIL DW 1,5RPL (білий)

Зовнішній вигляд

Розмір

Зовнішній вигляд Розміри Зовнішній вигляд Розмір

колір: морська хвиля ширина- 1,65-2,05м, довжина рулона 25,2 м

колір: темно-синій ширина- 1,65-2,05м, довжина рулона 25,2 м

колір: сірий ширина- 1,65-2,05м, довжина рулона 25,2 м
НЕОБХОДИМЫЕ МАТЕРИАЛЫ ДЛЯ УСТАНОВКИ ЛАЙНЕРА
ЖИДКИЙ ПВХ ПРОФИЛЬНЫЙ ЛИСТ ГЕОТЕКСТИЛЬ

Зовнішній вигляд

Особливості

Зовнішній вигляд Особливості Зовнішній вигляд Особливості

Рідкий ПВХ     PVC Liquid (1л)

Профільний лист покритий ПВХ 1000 х 2000мм     за м2 Геотекстиль, густина 300 гр/м2,з пропиткою проти гниття  ширина-2м за м2
 

Скломозаїка

Мозаїка являє собою один з найдавнiших оздоблювальних матерiалiв, що використовувався ще в Древнiй Грецiї й Римi, у Китаї, у країнах Сходу й Індiї. Мозаїчнi панно, що дiйшли до нас через столiття, вражають особливою барвистiстю декоративних панно й вiзерункiв, багатством кольорової палiтри. Час просто не владний над ними!
Наша компанiя пропонує Вам мозаїку вiд виробникiв, що мають величезний досвiд виробництва даного виду продукцiї, що становить бiльше 50 рокiв. Розумне спiввiдношення цiни i якостi робить її доступною практично для будь-якого замовника.
Ранiше мозаїка була доступна тiльки для дуже заможних замовників, але поява мозаїки з високою якiстю за доступною цiною викликало справжнiй бум у використаннi цього вiдмiнного оздоблювального матерiалу. Примiщення, в обробцi якого використовується мозаїка, виглядає дуже святково. Мозаїка здатна передати будь-якi стилi й напрямки в обробцi iнтер'єра: вiд античної класики до сучасних модернiстських дизайн-рiшень. Мозаїку можна без проблем застосувати при облицюваннi криволiнiйних поверхонь, а багатство вiдтiнкiв i комбiнацiй цих вiдтiнкiв не має собi рiвних серед iнших оздоблювальних матерiалiв.
Сьогоднi використання мозаїки переживає друге народження. Мозаїка є iдеальним матерiалом для обробки басейнiв , ванних кiмнат, вiталень, їдалень. Сучаснi технологiї виготовлення й збереження традицiй минулого дозволяють значно здешевити вартiсть без шкоди для якостi.

Використання мозаїки
Використання мозаїки дозволяє створювати тематичнi iнтер'єри, формуючи цiльнi картини будь-якого розмiру з детальним промальовуванням елементiв i яскравою палiтрою кольоріiв, не обмежуючи замовника у виборi тематики. Поряд з готовими панно, замовник може замовити панно за своїм вибором або надати репродукцiю сюжету для втiлення його в мозаїцi.
В обробцi iнтер'єрiв часто застосовується комбiнацiя декiлькох кольоріiв мозаїки в певнiй пропорцiї - мозаїчна сумiш, або розтяжки - плавний, поступовий перехiд вiд свiтлого тону до насиченого,що  виконується у будь-якiй кольоровiй гамi. Для пiдкреслення колiрного рiшення використовуються бордюри геометричної або довiльної форми.

Властивостi мозаїки
Сучасна мозаїка здатна робити не тiльки високий естетичний вплив, але й незвичайно мiцна й легко пiддається очищенню вiд забруднення. Незважаючи на те, що мозаїка зроблена зi скла, вона набагато міцніша, ніж звичайне скло. Адже пiсля того як розплавлену скломасу розливають у форми, її обпалюють у спецiальних печах при високiй температурi.
Скляна мозаїка абсолютно водонепроникна. Її можна використовувати для облицювання ванних кiмнат, лазень, басейнiв i iнших примiщень iз пiдвищеною й навiть стовiдсотковою вологiстю. Коефiцiєнт водопоглинення (КВП) керамiчної мозаїки - 1 %, а вiдповiдний КВП скляної мозаїки - менше 0,1 %.
Скляна мозаїка прекрасно витримує температуру до + 150 °С, має вiдмiнну морозостiйкiсть i прекрасно пiдходить для облицювання фасадiв будинкiв. Китайська мозаїка технологiчно едентична європейським зразкам i успiшно продається у всiх європейських країнах.
Мозаїка з авантюрином використовується для оформлення iнтер'єрiв котеджiв, квартир i басейнiв . Перламутрова мозаїка створює вiдчуття особливої легкостi й достатку свiтла, iлюзорно розширюючи простiр. Монохромна скляна мозаїка дозволяє створювати орнаменти й колiрнi композицiї як в iнтер'єрi, так i в зовнiшнiй обробцi будинку й ландшафтному дизайнi й особливо ефектно виглядає пiд водою.


МІКСИ ІЗ МОЗАЇКИ 2х2 см ( листи 327х327 мм, 1 упаковка = 40 листів = 4.28 кв.м)
         
мозаїка
Мікс біло-синій

                 Колір

 
мозаїка
MIX 6
                    Колір
B6 (темно-синій) – 30%,
B2 (світло-голубий) – 30%,
B4 (темно-голубий) – 30%,
W1 (білий) – 10%
 
RA-LG2 20%,
JA-L1 30%,
C-NW1 50%
         
мозаїка
Мікс голубий (ямайка)
Колір
 
мозаїка
MIX 7
Колір
B2 (блідо-голубий) – 33%,
B3 (голубий) – 33%,
B4 (темно-голубий) – 33%
 
JA-L12 80%,
RA-LY3 20%
         
мозаїка
MIX 1
Колір
 
мозаїка
MIX 8
Колір
RA-LB4 40%,
C-NB3 30%,
JA-L3 30%
 
RA-LY8 60%,
RA-LY6 20%,
JA-L9 20%
         
мозаїка
MIX 2
Колір
 
мозаїка
MIX 9
Колір
RA-LW1 20%,
C-NB2 40%,
JA-L3 40%
 
SP1 33%,
SP2 33%,
SP3 34%
         
мозаїка
MIX 3
Колір
 
мозаїка
Мікс
екзотичний
Колір
SWB2 33%,
SWB3 33%,
SWB5 34%
 
A02 (темно-голубий) – 40%,
A04 (світло-голубий) - 40%,
A1 (оранжевий) - 10%,
A2 (темно-червоний) – 10%
         
мозаїка
MIX 4
Колір
 
мозаїка
Мікс
сіро-зелений
Колір
RA-LB4, SWB2,
SWB4 - 30% (кобальт перламутр),
RA-LW1 (білий перламутр) 10%
 
A46 (світло-зелений) – 40%,
A41 (темно-зелений) – 40%,
A71 (сірий) – 20%
         
мозаїка
MIX 5
Колір
     
GS-PU4 10%,
JA-LA1 20%,
SBR1 70%
     
 Фризи
 

Фриз Ф2-1

Мозаїка 2*2

Модуль 308*152 мм

   

Фриз Ф2-2

Мозаїка 2*2

Модуль 308*152 мм
 

Фриз Ф1-4

Мозаїка 1*1

Модуль 253*110 мм
   

Фриз Ф1-8

Мозаїка 1*1

Модуль 132*121 мм
 

 

Фриз Ф1-16

Мозаїка 1*1

Модуль 209*121 мм

Фриз Ф1-9

Мозаїка 1*1

Модуль 198*187 мм
   

Фриз Ф1-10

Мозаїка 1*1

Модуль 154*143 мм

   

Скломозаїка MIAMI

Скломозаїка MIAMI HOLLYWOOD: розмір - 20*20, шов - 2 мм

 
 
           "Miami" MIAMI

 
"Light Miami" MIAMI
 
        "Dark Miami" MIAMI
     
     
 "Ocean Miami" MIAMI  "Sunset Blvd" HOLLYWOOD  "Mocha" MIAMI
     
 "Amethyst" HOLLYWOOD    

 

 Мозаїка серії "Авантюрин"
 

 

     
     

 


 Панно із мозаїки для облицювання басейнів
   
 Зірка 3 - 164*164 см  Delfin A - 164*65 см
   
 Delfin 1 - 229*196  Delfin 3 - 262*164
   
Delfin 9 - 262*131 Delfin 5 - 327*294
 Риба-меч - 229*194   Акула3 - 227*360
   
 Зірка2 - 164*229  Пелікан - 131*196
   
  Delfin B - 164*98 см  Delfin 4 - 392*164
   
  Delphinus  - 262*262  Восьминіг - 295*229
   
 Риба 23 - 164*295