Басейни Збірно-розбірні плівкові басейни

   Не дивлячись на подвійну назву, їх фактично ніхто не розбирає, і басейни залишаються зимувати на вулиці. Стінки збірних басейнів, як правило, виготовляють з високоякісної листової сталі завтовшки 0,6-0,8 мм з багатошаровим антикорозійним покриттям. За допомогою стінок, верхніх і нижніх направляючих, опорних кілець, бічних ребер жорсткості і підпірних стійок створюється каркас, здатний витримати значні навантаження.
 
  Усередині нього і розміщується пакет з ПВХ-плівки завтовшки 0,6-1,5 мм, зварений на заводі у вигляді чаші, відповідної розміру басейну. Після наповнення його водою, плівку розрівнюють і фіксують на бортах кріпильним профілем - пластиковим або металевим. Стіни такого басейну виконані із металевого листа з посиленим покриттям. Внутрішня частина басейну має плівкове ПВХ-покриття, зазвичай голубого кольору виготовлене точно під розміри даного басейну.
Басейни постачаються в компактній упаковці, легко транспортуються, проносяться через дверні пройоми. Встановлюються вони як на вулиці так і в приміщеннях , заглиблюються повністю або частково в грунт, в деяких варіантах виготовлення встановлюються на поверхні. Для установки басейну підготовлюається тверда поверхня, як правило, бетонна армована площадка. Для басейнів з не самостабілізуючою конструкцією, наприклад, басейнів овальної форми, що не мають власних вузлів жосткості бетонуються бокові стінки.

Далі йде монтаж чаші басейну, який можна проводити самостійно згідно інструкції, але все ж краще довірити спеціалістам фірми-постачальника. Після установки чаші басейну необхідно змонтувати елементи фільтрувальної системи: встановити скімер (прийомник води), форсунки (подача води), вивести від них труби до місця встановлення фільтрувальної установки. Збірно-розбірні басейни лідирують в порівнянні з стаціонарними бетонними басейнами за співвідношенням «ціна-якість», а також за простотою і швидкістю зведення, вони є лідерами продаж не тільки в Україні, але і в країнах з розвинутою басейновою індустрією. До прикладу, в Німеччині на їх частку припадає більш 53% річного продажу.

  Наша компанія пропонує збірно-розбірні плівкові басейни двох видів: круглі Milano та овальні Toscana. Їх розміри стандартні: діаметр круглих варіантів - від 3 до 8 м, овальних форм - від 5,25х3,2 до 11х5, а глибина може бути 1,2 м або 1,5 м. Вартість басейну залежить головним чином від розміру.КРУГЛІ "MILANO"
артикул                 розмір
Овальні TOSCANA
Артикул                 Розмір